Тональний кушон з запасним блоком в комплекті і 3 в 1 з ефектом glass-skin захищає шкіру від ультрафіолетових променів UVA і UVB. Доглядає за чутливою шкірою: протягом дня. Тон 21 (ідеальний для середньої та світлої шкіри), за рахунок компонентів, що розсіюють світло, підлаштовується під вашу шкіру: маскує недосконалості, вирівнює рельєф, Матеріал гігієнічної подушечки розроблений за спеціальною технологією 99.9% UltraCells, завдяки чому пригнічується ріст бактерій і досягається краща ступінь покриття.
Активні речовини:
– Мінеральні та органічні УФ фільтри захищають шкіру від сонця, запобігають пігментації
– Ніацинамід дарує яскравість тьмяній шкірі, працює як антиоксидант, регулює роботу сальних залоз
– Аденозин покращує текстуру і розгладжує зморшки
– Алантоїн зміцнює захисний бар’єр, загоює запалення
– Сік листя алое знімає роздратування і зволожує
– Екстракт центелли заспокоює запалену шкіру, регулює вироблення себума
– Пантенол знімає запалення, зволожує, зміцнює захисний бар’єр.
ПРИХОВУЄ ПОЧЕРВОНІННЯ І ПЛЯМИ, ДАРУЄ СЯЙВО:
У комплекті додається Запасний блок. Підходить для всіх типів шкіри. Володіє найлегшою текстурою і прекрасною адгезією: утворює природне гладке покриття, тримається цілий день, не скочується.



Кушон CUSKIN –
Цей кушон це щось неймовірне, дуже довго його хотіла але не знала чи він мені підійде, купила і не пожалкувала він просто неймовірний, гарно лягає щей має змінний блок))) тобто береш два кушони за ціною одного!!! все що треба він перекриє і головне що він не виділяє недоліків які перекриває, а навпаки лікує їх. Це тепер моя любов)))
Вікторія –
Чесно, довго не могла наважитись купити кушон — здавалося, що це чергова “штучка” без ефекту. Але тепер розумію, чому стільки відгуків про нього. Дуже зручно: тон вирівнює, виглядає легенько, без маски на обличчі. Для щоденного макіяжу — саме те. Тепер думаю, чому раніше його не придбала 😊
Кушон CuSkin –
Вперше придбала собі кушон, завжди боялась саме цього виду тонування шкіри і я в шоці від того, який він чудовий, це просто вау !!!!
Лягає чудово, немає маски на обличчі , гарно вирівнює тон, не скатується, навіть якщо цілий день з ним ходити. Усім дуже рекомендую ! Коштує кожної гривні !!!!