Ензимний гелевий очисник для всіх типів шкіри. Очищає та м’яко відлущує шкіру від відмерлих клітин, справляється з макіяжем та надає сяйва.
Активні компоненти:
– Натуральні ензими. Допомагають відлущувати та розчиняти відмерлі клітини шкіри, очищати пори та вирівнювати мікрорельєф.
– Вітамін С (Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate). Надає шкірі блиску та вирівнює тон.
– Вітамін В5. Сприяє захисту бар’єрних функцій шкіри.
– Ромашка і зелений чай. Заспокоюють, знімають подразнення.
Спосіб використання: використовуйте двічі на день для очищення шкіри. Невелику кількість засобу нанесіть на вологу шкіру, помасуйте 30 секунд, змийте.


nata.oleks77 –
Люблю використовувати зранку. Густий, гарно піниться, чудово пахне цитрусами. Шкіра після використання гладенька, м’яка, сяюча. Це просто новий рівень очищення. Всім рекомендую хоч раз спробувати! Об’єм величезний, мені вистачило приблизно на рік.
yuliia.pastyl –
Користуюсь більше пів року і наважилась на відгук:
дуже економний, густий і гарно піниться
за цей час використала, мабуть, лише половинку баночки, а то й менше
користуюсь 1-2 рази на день, вистачає горошини для повноцінного вмивання
не сушить, проте є відчуття повноцінного очищення
шкіра ніби стає більш вирівняною, без зайвих залишків (лусочок, почервонінь і тп)
дуже задоволена 🙂